583da664423d5.jpg

O nás - Fitness Style Club Praha

Fitness Style Club je sportovní centrum o celkové rozloze 800 m2, které ve svých vlastních prostorách na adrese Zelený pruh 95/97 v Praze 4 vybudovala společnost KUTA a.s. Tato rozsáhlá a moderně koncipovaná posilovna se nachází v nástavbě pravého křídla administrativní budovy KUTA centrum. Fitness Style Club slouží tedy nejen nově příchozím klientům a celým společnostem, ale i firmám a jejich zaměstnancům sídlícím právě v tomto objektu.

Ve Fitness Style Clubu Vás vždy přivítá milý a pozitivně naladěný personál. Náš tým totiž tvoří zejména sportovně založení lidé, kteří sami věnují spoustu volného času sportu, zdravé výživě, vzdělávání se v oboru fitness i wellness a celkově zdravému životnímu stylu. Naším hlavním cílem je spokojenost našich klientů a jejich sportovní vyžití. Návody nejen pro to, jak si dát do těla, ale i se příjemně odreagovat, najdete v levém menu těchto stránek - v seznamu nabízených služeb. Věříme, že si u nás svoji aktivitu vyberete a pravidelným pohybem a návštěvami u nás si zlepšíte anebo udržíte svůj skvělý zdravotní stav a dobrou náladu.

Kam dále?


Pokud jste zvědaví, podívejte se před tím, než se k nám osobně vypravíte, jak to u nás vypadá - fotografie interiéru najdete v sekci galerie. Dalším praktickým odkazem by pro Vás mohl být rozvrh lekcí nebo aktuální ceník. Pokud máte jakékoliv dotazy, využijte telefonních čísel v záložce kontakt a nebo rychlý písemný formulář v pravé čísti této stránky.

Těšíme se na Vás.

Fitness Style Club

 

Rychlý kontakt
youtube