583da664423d5.jpg

Aerobní sál

Aerobní sál Fitness Style Clubu s kapacitou až 20 osob slouží pro konání skupinových lekcí, jejichž aktuální rozpis najdete v záložce rozvrh hodin, nebo pro individuální tréninky například bojových umění. Sál je vybaven aparaturou, zrcadly, dvěma na pevno ukotvenými boxovacími pytli, lehkými jednoručními činkami, cvičebními gumičkami, cyclingovými koly a dalšími užitečnými pomůckami, ale co hlavně - měkkou gumovou odpruženou podlahou! Sál je dostatečně osvětlen, klimatizován a i při hlasitější hudbě naprosto odhlučněný - neruší tak ostatní cvičící v prostorách posilovny.

Aktuální rozvrh lekcí naleznete zde: Rozvrh hodin Fitness Style Club.

Aerobní sál, Fitness Style Club

Aerobní sál, Fitness Style Club

Více fotografií a jejich větší náhledy najdete v sekci galerie.

Ve cvičebním sále probíhají aktuálně tyto lekce:

Pilates
Pilates je unikátní metoda cvičení, která současně posiluje a protahuje svaly celého těla. Je to jedna z nejzdravějších sportovních aktivit, která je doporučována i jako rehabilitační cvičení. Na Pilatově metodě je mimořádné to, že s každým dalším cvikem si posilujeme a stabilizujeme střed těla, který je tvořen pánevním dnem a svaly břicha a zad.

Tae Bo/ Taebo
Tae Bo je velmi účinný sportovní systém, který nejen redukuje tělesnou hmotnost, ale také zvyšuje svalovou sílu, je pro člověka zábavou a upevňuje vůli. Je pro ty, kteří se chtějí rychle dostat do formy. Mění také Váš postoj ke stresu a problémům každodenního života. Jeho motto zní: "Get fit – lose weight – have fun – be strong". Tae Bo používá pohyby odlišných druhů bojových sportů a umění a v první řadě je to skupinové cvičení s rychlou hudbou. V Tae Bo neexistuje žádná choreografie, pouze údery, kopy a jejich kombinace. Prováděním technik a jejich kombinací dochází k účinnému tréninku svalstva končetin i trupového svalstva.

EMP
EMP je efektivní silový trénink zaměřený na všechny části těla během každé hodiny. Je to posilovací lekce s hudbou. Jednotlivé cviky jsou prováděny bez zátěže nebo s lehkými činkami, ale vždy s pumpováním a s vysokým počtem opakování. Dochází k vyrýsování a zpevnění postavy, pomáhá při odbourávání celulitidy. Při EMP je efektivně procvičeno celé tělo – ramena, záda, nohy, zadek i břicho.

Rychlý kontakt
youtube